liceum ogólnokształcące im stefana żeromskiego

Liceum Ogólnokształcące im Stefana Żeromskiego
Patron szkoły: Stefan Żeromski
Liceum Ogólnokształcące im Stefana Żeromskiego
WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIE, Powiat bartoszycki
Gmina: Bartoszyce
Adres: 14-200 Iława, Sienkiewicza 1
REGON: 51946007900000
Strona WWW: www.zso.ilawa.pl

Iława (niem. Deutsch Eylau i, prus. Īlawa) – miasto w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie iławskim; siedziba władz powiatu. Miasto jest położone nad południowym krańcem jeziora Jeziorak (Pojezierze Iławskie) oraz nad rzeką Iławką. Iława jest również ośrodkiem wypoczynkowym, sportowym i turystycznym. Znajduje się na terenie Zielonych Płuc Polski.

W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie do województwa olsztyńskiego.

Wordpress Cennik Planujesz stworzyć własną stronę? Poznaj strony Wordpress cennik - dowiesz się jak niskim kosztem możesz stworzyć własną stronę.
Agencja multimedialna Najlepsza agencja multimedialna Warszawa. Jesteśmy multimedialni - sklepy internetowe, prezentacje multimedialne, systemy zarządzania treścią.
Żarówki ledOstatnimi czasy wśród aut samochodowych popularne są żarówki led jako równie użyteczne a tańsze i bardzo energooszczędne zamienniki klasycznych żarówk samochodowych.