liceum ogólnokształcące dla młodzieży

Telefon: 943662083
REGON: 33109672000000
Strona WWW: lopolczyn.prv.pl

Połczyn-Zdrój (niem. Bad Polzin) – miasto w północno-zachodniej Polsce, w woj. zachodniopomorskim, w powiecie świdwińskim, uzdrowisko lecznicze na Pomorzu Zachodnim, położone nad rzeką Wogrą. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Połczyn-Zdrój, dekanatu, nadleśnictwa. Ośrodek turystyczny na Pojezierzu Drawskim, gdzie leczy się schorzenia reumatyczne, neurologiczne i niepłodność, ośrodek wytwórni wód mineralnych.

Według danych z 31 grudnia 2009 Połczyn-Zdrój zamieszkiwały 8463 osoby, co lokuje miasto na 27. miejscu pod względem ludności w województwie.

Żarówki samochodowe ledPopularne wśród kierowców stały się ostatnio żarówki samochodowe led - charakteryzują się dobrą widocznością, energooszczędnością i długą żywtnością
Światła drl Gdy prowadzisz swoje auto pamiętaj aby zawsze mieć włączone światła drl to uchroni Cię przed niepotrzebnymi mandatami i sprawi że będziesz bardziej widoczny
Sous-vide Warzywa sous-vide najwyższej jakości, to korzyść dla zdrowia i dobrego samopoczucia.