liceum ogólnokształcące w zespole szkół w tyczynie

Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół w Tyczynie
Patron szkoły: Władysław Orkan
Lokalizacja na mapie:
Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół w Tyczynie
WOJ. PODKARPACKIE, Powiat bieszczadzki
Gmina: Czarna
Adres: 36-020 Tyczyn, Grunwaldzka 25
Telefon: 172219362
Fax: 172219221
REGON: 69168107400000
Dostępność: publiczna
Wielkość miasta: miasto do 5 tys.mieszkańców
Przynależność: brak związania
Liczba uczniów: 193
Strona WWW: zs-tyczyn.szkoly.itl.pl
Generated by WebThumbnail.org
Informacje o miejscowości szkoły:

Tyczyn – miasto w woj. podkarpackim, w powiecie rzeszowskim, graniczące bezpośrednio z Rzeszowem. Siedziba gminy miejsko-wiejskiej Tyczyn. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do woj. rzeszowskiego.

Przez miasto przepływa Strug, niewielka rzeka dorzecza Sanu.

Według danych z 31 grudnia 2004 miasto miało 3252 mieszkańców. Miasto zabudowane jest głównie na terenie zwartym, szeregowym budownictwem mieszkaniowym, znajduje się w nim kilka niskich bloków.

Dodatkowo można wyróżnić następujące części miasta: Księży Lasek, Lasek, Łany, Łany Tyczyńskie, Mokra Strona, Potoki, Pułanek[a], Tyczyńskie Potoki, Zagrody.

Polecamy
Wycieraczki samochodowe Zbliża się jesień? pamiętaj aby mieć sprawne wycieraczki samochodowe. U nas kupisz najlepsze i w dobrej cenie!
Naturalne wybielanie zębówSprawdź nasze bezpieczne, naturalne wybielanie zębów i uwierz jak diamentowo-białe zęby możesz mieć w ciągu kilku dni!
Keratyna Keratyna do włosów - najlepsze zabiegi kosmetyczne fryzjerskie dla Twoich włosów. Sprawdź co Twoje włosy zyskają dzięki zabiegom z keratyną, szybko i profesjonalnie.